Rašytojos Evelinos Daciūtės pamokos 1–4 klasių mokiniams

Registracija į renginius – puslapio apačioje.

Užsiėmimai rekomenduojami 1–7 klasių mokiniams (amžius nurodytas kiekvienos pamokos aprašyme).

Nepaprasta pamoka – personažo kūrimo dirbtuvės
Susitikimo metu autorė papasakos, kaip gimsta knygos: iš kur krenta idėjos, kaip vyniojasi siužetai, atsiranda personažai. Rašytoja atsakys į klausimus apie savo knygas (o jų išleista jau visos keturiolika!), paskui kursime veikėjus per vaizdą, o vėliau ir pasakojimus. Ar tai gali tapti būsimos knygos pradžia? Taip! Kodėl ir ne.
Rekomenduojama 1-4 klasių mokiniams.

Nepaprasta pamoka – eilėraščių kūrimo dirbtuvės
Kūrybinių dirbtuvių metu kartu su rašytoja įžengsite į poezijos pasaulį: per eilėraščių (iš knygos „Paslapčiausia paslaptis“) klausymą ir skaitymą, per koliažo kūrimą – į nuosavo eilėraščio gimimą. Ko reikia eilėraščiui parašyti? Pabandykite ir sužinosite.
Prieš susitikimą rekomenduojama paskaityti eilėraščių, galite atsinešti savo mylimiausią – visiems bus įdomu išgirsti.
Rekomenduojama 1-4 klasių mokiniams.

Šeimos medžio kūrimo dirbtuvės pagal knygą „Duobė“
Šeima yra mūsų pradžia: esame kažkieno sūnūs ir dukterys, kažkieno anūkai ir proanūkiai. Dalį mūsų artimųjų sutikome, dalį pažįstame tik iš nuotraukų ir pasakojimų. Kai kuriuos jų jau praradome: bet duobės pirmiausiai yra ne apie tai, kad netekome, o apie tai, kad mylėjome.
Susitikimo metu kursime savo šeimos medį: realistai – tokį, koks yra iš tiesų, nenukrypdami nuo faktų, svajotojai – susikurs savo šeimą, kokioje jiems būtų smagu augti.
Rekomenduojama 4-7 klasių mokiniams.

Kviečiame registruotis į pamokas žemiau pateiktoje anketoje! Atkreipiame dėmesį, kad registracija bus baigta, kai sulauksite laiško iš programos „Vaikų žemė“ organizatorių.

Užsiėmimai vyksta Vilniaus mokytojų namuose, Vilniaus g. 39, Vilnius, nuotoliniu būdu „Zoom“ platformoje (renginio kaina – 4 Eur vaikui. Minimalus dalyvių skaičius – 20 mokinių) arba Jūsų mokykloje (renginio kaina – 7 eur vaikui. Minimalų dalyvių skaičių deriname individualiai, nuo 50 mokinių).

Daugiau informacijos apie nepaprastas pamokas su knygų kūrėjais suteiks Justinas, tel. +370 616 26966, labas@vaikuzeme.lt

Literatūrinės edukacijos yra įtrauktos į Kultūros paso krepšelį.

    Registracija    • TaipNe