Rašytojos Evelinos Daciūtės pamokos 1–4 klasių mokiniams

Registracija į renginius – puslapio apačioje.

Užsiėmimai rekomenduojami 1–7 klasių mokiniams (amžius nurodytas kiekvienos pamokos aprašyme).

Nepaprasta pamoka – personažo kūrimo dirbtuvės
Susitikimo metu autorė papasakos, kaip gimsta knygos: iš kur krenta idėjos, kaip vyniojasi siužetai, atsiranda personažai. Rašytoja atsakys į klausimus apie savo knygas (o jų išleista jau visos keturiolika!), paskui kursime veikėjus per vaizdą, o vėliau ir pasakojimus. Ar tai gali tapti būsimos knygos pradžia? Taip! Kodėl ir ne.
Rekomenduojama 1-4 klasių mokiniams.

Nepaprasta pamoka – eilėraščių kūrimo dirbtuvės
Kūrybinių dirbtuvių metu kartu su rašytoja įžengsite į poezijos pasaulį: per eilėraščių (iš knygos „Paslapčiausia paslaptis“) klausymą ir skaitymą, per koliažo kūrimą – į nuosavo eilėraščio gimimą. Ko reikia eilėraščiui parašyti? Pabandykite ir sužinosite.
Prieš susitikimą rekomenduojama paskaityti eilėraščių, galite atsinešti savo mylimiausią – visiems bus įdomu išgirsti.
Rekomenduojama 1-4 klasių mokiniams.

Šeimos medžio kūrimo dirbtuvės pagal knygą „Duobė“
Šeima yra mūsų pradžia: esame kažkieno sūnūs ir dukterys, kažkieno anūkai ir proanūkiai. Dalį mūsų artimųjų sutikome, dalį pažįstame tik iš nuotraukų ir pasakojimų. Kai kuriuos jų jau praradome: bet duobės pirmiausiai yra ne apie tai, kad netekome, o apie tai, kad mylėjome.
Susitikimo metu kursime savo šeimos medį: realistai – tokį, koks yra iš tiesų, nenukrypdami nuo faktų, svajotojai – susikurs savo šeimą, kokioje jiems būtų smagu augti.
Rekomenduojama 4-7 klasių mokiniams.

Renginio kaina – 4 Eur vaikui. Minimalus dalyvių skaičius – 20 mokinių.

Kviečiame registruotis į pamokas žemiau pateiktoje anketoje! Atkreipiame dėmesį, kad registracija bus baigta, kai sulauksite laiško iš programos „Vaikų žemė“ organizatorių.

Daugiau informacijos apie nepaprastas pamokas su knygų kūrėjais suteiks Elzė, tel. 8 687 88082, elze@vaikuzeme.lt.

Užsiėmimai vyksta pirmadieniais – ketvirtadieniais Vilniaus mokytojų namuose, Vilniaus g. 39, Vilnius bei nuotoliniu būdu, „Zoom“ platformoje.

Literatūrinės edukacijos yra įtrauktos į Kultūros paso krepšelį.

Registracija