Rašytojos Giedrės Rakauskienės pamokos 1-4 klasių mokiniams

Registracija į renginius – puslapio apačioje.

Užsiėmimai rekomenduojami 1–4 klasių mokiniams.

Susitikimo metu autorė papasakos tikrąją paskutinio pasaulyje baltojo raganosio Sudan istoriją, kuri inspiravo parašyti knygą „Paskutinis pasaulyje baltasis raganosis“. Virtualios kelionės po Afriką metu vaikai ne tik pamatys gerai pažįstamus jos gyventojus, bet ir išgirs įdomius, netikėtus, svarbius faktus apie jų gyvenimą: kas gyvena dykumose, o kas savanose, kas yra labai baikštus, o kas bjauriai spjaudosi, kodėl išnyko baltieji raganosiai ir ar tikrai jie baltos spalvos?

Laukiant susitikimo ar po jo rekomenduojame klasėje surengti diskusiją įvairiais aplinkosaugos klausimais: kodėl pasaulyje nyksta gyvūnai? Ar nyksta ir Lietuvoje? Ar nyksta tik gyvūnai, o gal ir augalai? Kodėl tai vyksta? Ką mes visi galime padaryti, kad juos išsaugotume?

Kviečiame registruotis į pamokas žemiau pateiktoje anketoje! Atkreipiame dėmesį, kad registracija bus baigta, kai sulauksite laiško iš programos „Vaikų žemė“ organizatorių.

Daugiau informacijos apie nepaprastas pamokas su knygų kūrėjais suteiks Justinas, tel. +370 616 26966, labas@vaikuzeme.lt

Užsiėmimai vyksta Vilniaus mokytojų namuose, Vilniaus g. 39, Vilnius, nuotoliniu būdu „Zoom“ platformoje (renginio kaina – 4 Eur vaikui. Minimalus dalyvių skaičius – 20 mokinių) arba Jūsų mokykloje (renginio kaina – 7 eur vaikui. Minimalų dalyvių skaičių deriname individualiai, nuo 50 mokinių).

Literatūrinės edukacijos yra įtrauktos į Kultūros paso krepšelį.

    Registracija    • TaipNe