Rašytojos Ignės Zarambaitės pamokos priešmokyklinukams ir 1-12 klasių mokiniams

Registracija į nuotolinius renginius – puslapio apačioje.

Užsiėmimai rekomenduojami 1–12 klasių mokiniams (amžių žiūrėkite konkrečios pamokos aprašyme).

Nepaprasta pamoka pagal knygą „Stebuklingi senelio batai“
Rekomenduojama 1-5 klasių mokiniams.

Knyga „Stebuklingi senelio batai“ –  akcijos „Metų knygos rinkimai 2019“ vaikų literatūros kategorijos laimėtoja.

Susitikimo dalyviai susipažins su pagrindiniu knygos veikėju Enriku. Šis berniukas  –  kaip ir visi kiti pasaulio vaikai – nenoriai dalijasi kambariu su seserimi, per pertraukas pasiutusiai mėgsta lakstyti koridoriais, dievina ledus ir liūdi, susidūręs su neteisybe. Kai netenka senelio, Enrikui atrodo, kad jau niekada nebeturės tokio gero draugo, nebeišgirs tokių įdomių istorijų ir fotelis svetainėje amžinai liks riogsoti tuščias. Bet tuomet jis atranda… senelio batus. Ir prasideda stebuklai!

Autorė Ignė Zarambaitė papasakos ne tik apie Enriko ir kitų knygos veikėjų nuotykius… Ji atskleis paslaptį apie savo nepaprastus batus, paskatinusius parašyti šią istoriją.

Nepaprasta pamoka – literatūrinis susitikimas „Apie ką kalba knygos ir lėlės“
Rekomenduojama priešmokyklinukams ir 1-4 klasių mokiniams.

Pasakos lydi ir moko žmogų visuose jo gyvenimo etapuose, yra tarsi žinynai, universalūs taisyklių rinkiniai, mokantys pasitikėti savo jėgomis, susidūrus su sunkumais nepasiduoti, siekti tikslo, draugystės, elgtis atsakingai, pažinti savo emocijas, įsijausti į kitą ir priimti jo kitoniškumą.

Susitikimo metu rašytoja Ignė Zarambaitė atskleis lėlių ir knygų kūrimo paslaptis. Kas slypi jų viduje? Ar žaislai gali būti gyvi? O knygos? Kas svarbiausia lėlėje? O žmoguje? Į visus rūpimus klausimus atsakys autorė ir… jos rankų darbo lėlės! O vaikai į kompaniją galės pasikviesti savo mylimus žaislus.

Nepaprasta pamoka – pokalbis pagal knygą „Juodavandeniai“
Rekomenduojama 7-12 klasių mokiniams.

Knyga „Juodavandeniai“ yra išrinkta 2020-ųjų Metų knyga paaugliams. Šis kūrinys priskiriamas probleminės prozos žanrui, tačiau jame apstu detektyvinio, mistinio, nuotykinio pasakojimo elementų.

Kaip negali spręsti apie knygos turinį iš jos viršelio, taip negali pažinti žmogaus iš pradinio įspūdžio. Žmogus – kaip tekanti upė, jis visada visiems ir visur kitoks. Turi savo dugną, paviršių, o kiekvieno vanduo savaip drumstas.

Pristatymo metu autorė Ignė Zarambaitė atskleis, kas slypi po paslaptingu knygos pavadinimu, papasakos apie siužeto kūrimo subtilybės. Pasidalins sudėtingomis ir nuotaikingomis savo paauglystės patirtimis, kurios galiausiai atvedė prie rašymo. Taip pat atvirai atsakys į visus dominančius klausimus, kvies padiskutuoti apie tapatumo problemas ir dilemas, su kuriomis susiduria ne tik knygos veikėjai, bet ir kiekvienas iš mūsų.

Kviečiame registruotis į pamokas žemiau pateiktoje anketoje! Atkreipiame dėmesį, kad registracija bus baigta, kai sulauksite laiško iš programos „Vaikų žemė“ organizatorių.

Daugiau informacijos apie nepaprastas pamokas su knygų kūrėjais suteiks Justinas, tel. +370 616 26966, labas@vaikuzeme.lt

Užsiėmimai vyksta nuotoliniu būdu „Zoom“ platformoje (renginio kaina – 4 Eur vaikui. Minimalus dalyvių skaičius – 20 mokinių) arba Jūsų mokykloje (renginio kaina – 7 eur vaikui. Minimalų dalyvių skaičių deriname individualiai, nuo 50 mokinių).

Literatūrinės edukacijos yra įtrauktos į Kultūros paso krepšelį.

    Registracija    • TaipNe

    GALERIJA