Rašytojos ir iliustruotojos Indrės Zalieckienės pamokos 2-4 klasių mokiniams

Registracija į renginius – puslapio apačioje.

Užsiėmimai rekomenduojami 2–4 klasių mokiniams.

Nepaprasta pamoka–eilėraščių dirbtuvės pagal „Metų knygos rinkimų 2021“ nominantę vaikų knygų kategorijoje knygą „Kaip sutramdyti žvėryną?”

Vos prabilus apie poeziją mokiniai murma: „O ne! Tik ne tai…”? Vengia skaityti eiliuotas knygas, o išgirdę apie užduotį sukurti eilėraštį, varto akis? Tuomet pats metas į knygų vaikams autorės Indrės Zalieckienės eilėraščių dirbtuves!
Dirbtuvių metu pasinersime į poeziją per žaidimą ir pamokos pabaigoje rankose laikysime po naują eilėraštį. Pradžioje apšilsime susipažindami su žvėryno personažais ir jų atsiradimo istorija. Vėliau treniruosime poezijos raumenį, pažinsime rimą. Galiausiai paruoštukų pagalba sugalvosime naujų personažų ir drauge rimuodami kiekvienas sukursime po eilėraštį!

Renginio kaina – 4 Eur vaikui. Minimalus dalyvių skaičius – 20 mokinių.

Kviečiame registruotis į pamokas žemiau pateiktoje anketoje! Atkreipiame dėmesį, kad registracija bus baigta, kai sulauksite laiško iš programos „Vaikų žemė“ organizatorių.

Daugiau informacijos apie nepaprastas pamokas su knygų kūrėjais suteiks Elzė, tel. 8 687 88082, elze@vaikuzeme.lt.

Knygų kūrėjos Indrės Zalieckienės užsiėmimai vyksta pirmadieniais ir ketvirtadieniais Vilniaus mokytojų namuose, Vilniaus g. 39, Vilnius bei nuotoliniu būdu, „Zoom“ platformoje.

Literatūrinės edukacijos yra įtrauktos į Kultūros paso krepšelį.

RegistracijaGALERIJA