Rašytojos ir iliustruotojos Indrės Pliuškytės Zalieckienės pamokos 2-4 klasių mokiniams

Registracija į renginius – puslapio apačioje.

Užsiėmimai rekomenduojami 2–4 klasių mokiniams.

Nepaprasta pamoka–eilėraščių dirbtuvės pagal knygą „Kaip sutramdyti žvėryną?” (Išrinkta Metų knyga vaikams, 2021)

Vos prabilus apie poeziją mokiniai murma: „O ne! Tik ne tai…”? Vengia skaityti eiliuotas knygas, o išgirdę apie užduotį sukurti eilėraštį, varto akis? Tuomet pats metas į knygų vaikams autorės Indrės Zalieckienės eilėraščių dirbtuves!
Dirbtuvių metu pasinersime į poeziją per žaidimą ir pamokos pabaigoje rankose laikysime po naują eilėraštį. Pradžioje apšilsime susipažindami su žvėryno personažais ir jų atsiradimo istorija. Vėliau treniruosime poezijos raumenį, pažinsime rimą. Galiausiai paruoštukų pagalba sugalvosime naujų personažų ir drauge rimuodami kiekvienas sukursime po eilėraštį!

Kviečiame registruotis į pamokas žemiau pateiktoje anketoje! Atkreipiame dėmesį, kad registracija bus baigta, kai sulauksite laiško iš programos „Vaikų žemė“ organizatorių.

Daugiau informacijos apie nepaprastas pamokas su knygų kūrėjais suteiks Justinas, tel. +370 616 26966, labas@vaikuzeme.lt

Knygų kūrėjos Indrės Zalieckienės užsiėmimai vyksta nuotoliniu būdu, „Zoom“ platformoje (renginio kaina – 4 Eur vaikui. Minimalus dalyvių skaičius – 20 mokinių) arba Jūsų mokykloje (renginio kaina – 7 eur vaikui. Minimalų dalyvių skaičių deriname individualiai, nuo 50 mokinių).

Literatūrinės edukacijos yra įtrauktos į Kultūros paso krepšelį.

    Registracija    • TaipNe

    GALERIJA