Vertėjos Dovilės Kuzminskaitės pamokos 3-4 klasių mokiniams

Registracija į renginius – puslapio apačioje.

Nepaprasta pamoka pagal knygą Pilna galva debesų

„Pilna galva debesų“ – keistas, netikėtas katalonų  iliustruotojos Elenos Val pasakojimas apie berniuką ir jo pamažu atmintį prarandančią močiutę. Edukacijos metu kūrinio vertėja drauge su vaikais skaitys knygą ir skatins juos tyrinėti ir interpretuoti knygos autorės piešiniais ir žodžiais perteiktą jausmų pasaulį, o aptarę kūrinį vaikai bus kviečiami panirti į savo išgyvenimų pasaulį – dirbdami individualiai edukacijos dalyviai mėgins atpažinti savo jaučiamas emocijas ir pasidalinti patirtimis.

P. S. Būtų geriau, jei iki susitikimo vaikai būtų neskaitę šios knygos!

Kviečiame registruotis į pamokas žemiau pateiktoje anketoje! Atkreipiame dėmesį, kad registracija bus baigta, kai sulauksite laiško iš programos „Vaikų žemė“ organizatorių.

Užsiėmimai vyksta Vilniaus mokytojų namuose, Vilniaus g. 39, Vilnius, nuotoliniu būdu „Zoom“ platformoje (renginio kaina – 4 Eur vaikui. Minimalus dalyvių skaičius – 20 mokinių) arba Jūsų mokykloje (renginio kaina – 7 eur vaikui. Minimalų dalyvių skaičių deriname individualiai, nuo 50 mokinių).

Daugiau informacijos apie nepaprastas pamokas su knygų kūrėjais suteiks Justinas, tel. +370 616 26966, labas@vaikuzeme.lt

Literatūrinės edukacijos yra įtrauktos į Kultūros paso krepšelį.

    Registracija    • TaipNe