Rašytojos ir iliustruotojos Kotrynos Zylės pamokos priešmokyklinukams ir 1-12 klasių mokiniams

Registracija į renginius – puslapio apačioje.

Užsiėmimai rekomenduojami priešmokyklinukams ir 1–12 klasių mokiniams (amžių žiūrėkite konkrečios pamokos aprašyme).

Nepaprasta pamoka pagal knygą „Mažas kaip vabalėlis“
Rekomenduojama priešmokyklinukams ir 1-2 klasių mokiniams.

Mažas kaip vabalėlis – unikali paveikslėlių knyga, kurioje per vabalėlio Ūpo pasaulio pažinimo istoriją vaikams atskleidžiama suvokimo pločio ir žiūros taško svarba mūsų gyvenime.

Ir virtualių ir gyvų susitikimų metu knygos autorė Kotryna Zylė skaitys istoriją, kartu su klausytojais tyrinės iliustracijas ir bandys atsakyti į didelius mažo vabalėlio klausimus.
Gyvo susitikimo metu skaitytojai galės ne tik išgirsti skaitomą vabalėlio istoriją, bet ir patirti, pačiupinėti, įlipti į knygos pasaulį. Knygos skaitymas taps įvairias jusles kutenančiu patyrimu!

Nepaprasta mitologijos pamoka pagal knygą „Didžioji būtybių knyga“
Rekomenduojama priešmokyklinukams ir 1-6 klasių mokiniams.

Autorė vaikams papasakos apie senąjį lietuvių tikėjimą, kai kiekviena svarbi žmogaus gyvenimo sritis turėjo po ją saugančią būtybę, deivę ar dievaitį. Su vaikais diskutuosime, ką mitinės būtybės, kiekviena pagal jai būdingas savybes, galėtų veikti šiais laikais.
Su jauniausiais susitikimo dalyviais – priešmokyklinukais – 2 klasės mokiniais – bendrausime pasitelkdami ir pačių vaikų kuriamus garsus – visa auditorija susiburs į žaismingą „Būtybių orkestrą“.
Vyresniems – 3-6 klasių klausytojams – nuotaikingas skaidrių pristatymas atskleis, kaip gimsta knygos iliustracijos, kokias „slaptas žinutes“ dailininkai palieka savo piešiniuose ir kas iš tiesų pozavo mitinių būtybių portretams.

Nepaprasta mitologijos pamoka pagal mistinį romaną „Sukeistas“
Rekomenduojama 7-12 klasių moksleiviams.

Nuotaikingame pristatyme autorė dalijasi savo maištingos paauglystės dailės mokykloje nuotykiais, netikėtu šuolaikišku požiūriu į lietuvių mitologiją ir atskleidžia mistinio romano jaunimui „Sukeistas“ kūrybinius užkulisius.
Renginys išsiskiria lengvu ir nevaržomu dialogu su jaunimu, atvirais atsakymais į netikėčiausius klausimus, nesumeluotomis istorijomis apie kūrybiniame darbe pasitaikančius iššūkius ir neįkyria edukacija lietuvių mitologijos tema.

Renginio kaina:
nuotolinių susitikimų – 4 Eur vaikui;
gyvų susitikimų – 4 Eur vaikui;
gyvų susitikimų pradinukams, naudojant Kultūros paso lėšas – 3 Eur vaikui.

Kviečiame registruotis į pamokas žemiau pateiktoje anketoje! Atkreipiame dėmesį, kad registracija bus baigta, kai sulauksite laiško iš programos „Vaikų žemė“ organizatorių.

Daugiau informacijos apie nepaprastas pamokas su knygų kūrėjais suteiks Elzė, tel. 8 687 88082, elze@vaikuzeme.lt.

Užsiėmimai vyksta pirmadieniais ir ketvirtadieniais kino ir medijų erdvėje „Planeta“, Goštauto g. 2, Vilnius bei nuotoliniu būdu, „Zoom“ platformoje.