Nuotolinės edukacijos „Būtybių tyrinėtojos kabinetas“

Kviečiame 1-8 klasių mokinius į nuotolinę edukaciją „Būtybių tyrinėtojos kabinetas“.

Pirmoji susitikimo dalis – specialiai edukacijai sukurto vaizdo įrašo „Visiškai slaptai! Tiesiogiai iš Būtybių tyrinėtojos kabineto“ peržiūra. Jo metu vaikai, kartu su slaptą informaciją renkančia mokslininke (aktorė Aistė Lasytė), kviečiami apsidairyti ypatingoje erdvėje – lietuviškų mitinių būtybių įrodymų saugykloje (Parodos „Būtybių tyrinėtojos kabinetas“ ekspozicinėje erdvėje).

Po peržiūros „Vaikų žemės“ edukatorė Elzė Gerdvilienė kvies mokinius užtvirtinti žinias protmūšyje apie mitines būtybes. Pažadame – išgirsite dar negirdėtų faktų ir lengviau suprasite, kodėl senovės žmonės tikėjo būtybėmis, kokios socialinės normos galiojo, koks buvo žmonių santykis su lemiamais gyvenimo įvykiais, kokią funkciją sakmės ir mitai atliko bendruomenėje.

Po nuotolinio susitikimo 5-8 klasių mokytojams suteiksime medžiagos idėjoms, kaip mitologijos temą galima būtų savarankiškai plėtoti sekančioje pamokoje.

Renginio kaina – 4 Eur vaikui. Minimalus dalyvių skaičius – 20 mokinių.

Kviečiame registruotis į pamokas žemiau pateiktoje anketoje! Atkreipiame dėmesį, kad registracija bus baigta, kai sulauksite laiško iš programos „Vaikų žemė“ organizatorių.

Daugiau informacijos apie nuotolinę edukaciją „Būtybių tyrinėtojos kabinetas“ suteiks Elzė, tel. 8 687 88082, elze@vaikuzeme.lt.

Užsiėmimai vyksta nuotoliniu būdu, „Zoom“ platformoje.

Literatūrinės edukacijos yra įtrauktos į Kultūros paso krepšelį.

O visus, galinčius apsilankyti gyvai, kviečiame į paslaptingą parodą „Būtybių tyrinėtojos kabinetas“. Tai vaikams ir paaugliams skirta edukacinė paroda, padedanti neįprastu būdu susipažinti su lietuvių folkloru ir mitologija, o tiksliau – mitinėmis būtybėmis. Paroda yra mobili ir keliauja po visą Lietuvą. 2022-09-07 – 2022-10-31 paroda lankosi Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešojoje bibliotekoje, Herkaus Manto g. 25, Klaipėda. Kviečiame Klaipėdos miesto, rajono ir apskrities mokinių klases pasinaudoti proga ir apsilankyti!

Parodos “Būtybių tyrinėtojos kabineto” kūrėjai: rašytoja Kotryna Zylė, scenografas Antanas Dubra. Vaizdo siužeto režisierė Gabija Urniežiūtė.
Parodos sukūrimą remia Lietuvos kultūros taryba. Partneriai – Lietuvių literatūros ir tautosakos institutas, leidykla „Aukso žuvys“. Išsamią informaciją apie parodą rasite čia: https://www.butybes.lt/

Registracija