Edukacija „Visiškai slaptai! Tiesiogiai iš Būtybių tyrinėtojos kabineto“

Kviečiame 1-8 klasių mokinius į edukaciją „Visiškai slaptai! Tiesiogiai iš Būtybių tyrinėtojos kabineto“ su rašytoja Kotryna Zyle. Edukacija gali vykti tiek gyvai, tiek nuotoliniu būdu.

Pirmoji susitikimo dalis – specialiai edukacijai sukurto vaizdo įrašo „Visiškai slaptai! Tiesiogiai iš Būtybių tyrinėtojos kabineto“ (17 min.) peržiūra. Jo metu vaikai, kartu su slaptą informaciją renkančia mokslininke (aktorė Aistė Lasytė), kviečiami apsidairyti ypatingoje erdvėje – lietuviškų mitinių būtybių įrodymų saugykloje (Parodos „Būtybių tyrinėtojos kabinetas“ erdvėje).

Po peržiūros viena iš parodos autorių, rašytoja Kotryna Zylė, papasakos kodėl ir kaip jos knygos virto paroda, pakvies mokinius užtvirtinti žinias protmūšyje apie mitines būtybes. Pažadame – išgirsite dar negirdėtų faktų ir lengviau suprasite, kodėl senovės žmonės tikėjo būtybėmis, kokios socialinės normos galiojo, koks buvo žmonių santykis su lemiamais gyvenimo įvykiais, kokią funkciją sakmės ir mitai atliko bendruomenėje.

Po susitikimo 5-8 klasių mokytojams suteiksime specialiai parengtos medžiagos, padėsiančios mitologijos temą išplėtoti pamokoje.

Nuotoliniu būdu „Zoom“ platformoje renginio kaina – 4 Eur vaikui. Minimalus dalyvių skaičius – 20 mokinių. Gyvi susitikimai vyksta Vilniaus mokytojų namuose, Vilniaus g. 39, Vilnius (renginio kaina – 4 Eur vaikui. Minimalus dalyvių skaičius – 40 mokinių), arba Jūsų mokykloje visoje Lietuvoje (renginio kaina – 7 eur vaikui. Minimalų dalyvių skaičius – 50 mokinių).

Kviečiame registruotis į pamokas žemiau pateiktoje anketoje! Atkreipiame dėmesį, kad registracija bus baigta, kai sulauksite laiško iš programos „Vaikų žemė“ organizatorių.

Daugiau informacijos apie edukaciją „Būtybių tyrinėtojos kabinetas“ suteiks Justinas, tel. +370 616 26966, labas@vaikuzeme.lt

Užsiėmimai vyksta nuotoliniu būdu, „Zoom“ platformoje.

Literatūrinės edukacijos yra įtrauktos į Kultūros paso krepšelį.

O visus, galinčius apsilankyti gyvai, kviečiame į paslaptingą parodą „Būtybių tyrinėtojos kabinetas“. Tai vaikams ir paaugliams skirta edukacinė paroda, padedanti neįprastu būdu susipažinti su lietuvių folkloru ir mitologija, o tiksliau – mitinėmis būtybėmis. Paroda yra mobili ir keliauja po visą Lietuvą. 2022-11-28 – 2023-01-19 paroda lankosi Panevėžio apskrities G. Petkevičaitės-Bitės viešojoje bibliotekoje, Respublikos g. 14, Panevėžys.
Kviečiame Panevėžio miesto, rajono ir apskrities mokinių klases pasinaudoti proga ir apsilankyti!

Parodos „Būtybių tyrinėtojos kabineto“ autoriai: rašytoja Kotryna Zylė, scenografas Antanas Dubra. Parodos sumanytojas – Justinas Vancevičius. Vaizdo siužeto režisierė Gabija Urniežiūtė.
Parodos sukūrimą remia Lietuvos kultūros taryba. Partneriai: Lietuvių literatūros ir tautosakos institutas, leidykla „Aukso žuvys“. Išsamią informaciją apie parodą rasite ČIA

    Registracija    • TaipNe