Rašytojos ir iliustruotojos Kotrynos Zylės pamokos 1-12 klasių mokiniams

Registracija į renginius – puslapio apačioje.

Užsiėmimai rekomenduojami 1–12 klasių mokiniams (amžių žiūrėkite konkrečios pamokos aprašyme).

Kotryna Zylė – rašytoja, iliustruotoja, kurianti lietuvių mitologijos, įvairovės, tarpusavio santykių temomis. Autorė kviečia vaikus ir paauglius pažinti save ir kitus, sužinoti faktų apie mitines būtybes, lietuvišką tautosaką ir papročius, atskleidžia kūrybinę knygų kūrėjos virtuvę, kviečia vaikus į pokalbį, kiekvienai amžiaus grupei artimiausiu būdu.

Nepaprasta mitologijos pamoka „Visiškai slaptai! Būtybių tyrinėtojos kabinetas“
Rekomenduojama 1-8 klasių mokiniams.

Pirmoji susitikimo dalis – vaizdo įrašo „Visiškai slaptai! Tiesiogiai iš Būtybių tyrinėtojos kabineto“ (17 min.) peržiūra. Kartu su mokslininke (aktorė Aistė Lasytė) apsidairysime ypatingoje erdvėje – mitinių būtybių egzistavimo įrodymų saugykloje!
Po peržiūros Kotryna Zylė atskleidžia kodėl ir kaip jos knygos virto paroda, kviečia į smagų protmūšį apie lietuvių mitines būtybes (protmūšio klausimai parenkami pagal dalyvių amžiaus grupę).

Nepaprasta pamoka pagal knygą „Geriausia diena“
Rekomenduojama priešmokyklinukams ir 1 klasės mokiniams

Autorė kviečia į pokalbį apie kaimynus, tarp kurių gyvename, stereotipus, kurie griūna, geriau pažinus žmones ir jausmus, kurie kartais užplūsta, bet gali pasikeisti artimųjų dėka. Sužinosime, kas tas BDGP (Blogų dienų gelbėjimo planas), o namo išsinešime degtukų dėžutėse išsaugotas geriausias dienas!

Nepaprasta mitologijos pamoka pagal knygą „Siela sumuštinių dėžutėje“ (Išrinkta Metų knyga paaugliams, 2021)
Rekomenduojama 3-6 klasių mokiniams.

Autorė kviečia moksleivius į nuotaikingą, šiurpuliukais pagardintą protmūšį, susijusį su naujausia savo knyga „Siela sumuštinių dėžutėje“ (Aukso žuvys, 2021). Spėliodami atsakymus į K. Zylės užduodamus klausimus sužinosite svarbių ir netikėtų faktų apie lietuvių papročius, prietarus ir tradicijas.

Nepaprasta mitologijos pamoka pagal knygą „Didžioji būtybių knyga“
Rekomenduojama priešmokyklinukams ir 1-3 klasių mokiniams.

Kūrėja supažindina klausytojus su svarbiausiomis lietuvių mitinėmis būtybėmis ir smagiais iliustracijų kūrimo užkulisiais pagal „Didžiąją būtybių knygą“ (Aukso žuvys, 2016, apdovanota kaip gražiausia metų knyga vaikams).

Nepaprasta mitologijos pamoka pagal mistinį romaną „Sukeistas“
Rekomenduojama 7-12 klasių moksleiviams.

Susitikimo metu autorė atskleidžia knygos „Sukeistas“ (Aukso žuvys, 2019, nominuota Metų knygos rinkimuose) rašymo užkulisius, šiuolaikinės kalbos ir tarmės, lietuviškos mitologijos ir intriguojančio šiuolaikinio pasakojimo derinimo iššūkius ir įkvėpimus.

Kviečiame registruotis į pamokas žemiau pateiktoje anketoje! Atkreipiame dėmesį, kad registracija bus baigta, kai sulauksite laiško iš programos „Vaikų žemė“ organizatorių.

Daugiau informacijos apie nepaprastas pamokas su knygų kūrėjais suteiks Justinas, tel. +370 616 26966, labas@vaikuzeme.lt

Užsiėmimai vyksta Vilniaus mokytojų namuose, Vilniaus g. 39, Vilnius (renginio kaina – 4 Eur vaikui. Minimalus dalyvių skaičius – 40 mokinių), nuotoliniu būdu „Zoom“ platformoje (renginio kaina – 4 Eur vaikui. Minimalus dalyvių skaičius – 20 mokinių) arba Jūsų mokykloje (renginio kaina – 7 eur vaikui. Minimalus dalyvių skaičius – 50 mokinių).

Literatūrinės edukacijos yra įtrauktos į Kultūros paso krepšelį.

    Registracija    • TaipNe