Rašytojos ir iliustruotojos Kotrynos Zylės pamokos 1-12 klasių mokiniams

Registracija į renginius – puslapio apačioje.

Užsiėmimai rekomenduojami 1–12 klasių mokiniams (amžių žiūrėkite konkrečios pamokos aprašyme).

Kotryna Zylė – rašytoja, iliustruotoja, kurianti lietuvių mitologijos temomis. Autorė kviečia vaikus ir paauglius pažinti į mūsų laikus atkraustytas mitines būtybes, lietuvišką tautosaką ir papročius, įpūsdama naujų spalvų XXI a. kontekste ir kalbėdama kiekvienai amžiaus grupei artimiausiu būdu.

Nepaprasta mitologijos pamoka pagal „Metų knygos rinkimų 2021“ nominantę paauglių knygų kategorijoje – knygą „Siela sumuštinių dėžutėje“
Rekomenduojama 3-6 klasių mokiniams.

Autorė kviečia moksleivius į nuotaikingą, šiurpuliukais pagardintą protmūšį, susijusį su naujausia savo knyga „Siela sumuštinių dėžutėje“ (Aukso žuvys, 2021). Spėliodami atsakymus į K. Zylės užduodamus klausimus sužinosite svarbių ir netikėtų faktų apie lietuvių papročius, prietarus ir tradicijas.

Nepaprasta mitologijos pamoka pagal knygą „Didžioji būtybių knyga“
Rekomenduojama priešmokyklinukams ir 1-3 klasių mokiniams.

Kūrėja supažindina klausytojus su svarbiausiomis lietuvių mitinėmis būtybėmis ir smagiais iliustracijų kūrimo užkulisiais pagal „Didžiąją būtybių knygą“ (Aukso žuvys, 2016, apdovanota kaip gražiausia metų knyga vaikams).

Nepaprasta mitologijos pamoka pagal mistinį romaną „Sukeistas“
Rekomenduojama 7-12 klasių moksleiviams.

Susitikimo metu autorė atskleidžia knygos „Sukeistas“ (Aukso žuvys, 2019, nominuota Metų knygos rinkimuose) rašymo užkulisius, šiuolaikinės kalbos ir tarmės, lietuviškos mitologijos ir intriguojančio šiuolaikinio pasakojimo derinimo iššūkius ir įkvėpimus.

Renginio kaina – 4 Eur mokiniui. Minimalus dalyvių skaičius – 20 mokinių.

Kviečiame registruotis į pamokas žemiau pateiktoje anketoje! Atkreipiame dėmesį, kad registracija bus baigta, kai sulauksite laiško iš programos „Vaikų žemė“ organizatorių.

Daugiau informacijos apie nepaprastas pamokas su knygų kūrėjais suteiks Elzė, tel. 8 687 88082, elze@vaikuzeme.lt.

Užsiėmimai vyksta pirmadieniais ir ketvirtadieniais Vilniaus mokytojų namuose, Vilniaus g. 39, Vilnius bei nuotoliniu būdu, „Zoom“ platformoje.

Literatūrinės edukacijos yra įtrauktos į Kultūros paso krepšelį.

Registracija