Apie kultūrines edukacijas „Nepaprasta pamoka su knyga“

„Vaikų žemė“ kviečia užsienio lietuvių bendruomenių mokyklas ir mokyklėles, taip pat Lietuvos vyresniųjų klasių moksleivių mokytojus ir stovyklų organizatorius į svečius pasikviesti nepaprastą pamoką su knyga!

Literatūrinės edukacijos vaikų grupėms „Nepaprasta pamoka su knyga“ – tai galimybė padėti vaikams ir paaugliams pamatyti kitokį istorijų pasaulį, kuriame kiekvienas atras skaitymo džiaugsmą. Nepaprastų pamokų metu vaikai nuotoliniu būdu ne tik susipažins su knygomis, jų rašytojais ir iliustruotojais, bet ir išlaisvins savo kūrybiškumą.

„Nepaprastą pamoką su knyga“ galite rinktis iš dviejų formatų – susitikimų su kūrėjais arba kūrybinių skaitymų.

💻Nepaprastos pamokos pritaikytos nuotoliniams užsiėmimams

👩‍🏫Skirta klasėms ir vaikų grupėms

⏰Trukmė: 45 min.

👀Platforma: zoom

🎫Kaina: 4 Eur vaikui

📣Galimi laikai: pagal Jūsų patogumą ir mūsų galimybes

✍Registraciją rasite čia.

❗Mažiausias dalyvių skaičius: 20

Norėdami pasikviesti „Vaikų žemės” nepaprastą pamoką su knyga į savo ekranus, rašykite elze@vaikuzeme.lt arba skambinkite tel. +370 687 88082.

***

SUSITIKIMAI SU KŪRĖJAIS

Šių susitikimų metu klausysimės kūrėjų pasakojimų aktualiomis temomis, kyštelsime nosį į knygų kūrimo užkulisius, pamiklinsime pirštus ir pajudėsime prie savo ekranų, o susitikimo pabaigoje pasitikrinsime, kokios žinios sugulė į atminties kerteles.

Pasirinkite iš žemiau pateiktų susitikimų:

rašytoja ir iliustruotoja Kotryna Zylė kviečia į nepaprastą mitologijos pamoką, kurios metu padiskutuosime apie mitines būtybes ir ką jos galėtų veikti šiais laikais. 

Rekomenduojame 6-16 m. vaikams.

Gamtos fotografas Marius Čepulis kviečia į nepaprastą gamtos pamoką, kurios metu iš arčiau susipažinsime su Lietuvos gyvūnais. 

Rekomenduojame 6-16 m. vaikams.

aktorė Kristina Savickytė kviečia į nepaprastą lietuvių kalbos ir technologijų pamoką, kurios metu kursime savo namų pasakų teatrą. 

Rekomenduojame priešmokyklinukams ir 6-10 m. vaikams.

iliustruotoja Inga Dagilė kviečia į nepaprastą istorijos pamoką, kurios metu pažinsime ne tik istoriją, bet ir iliustravimo subtilybes.

Rekomenduojame priešmokyklinukams ir 6-10 m. vaikams.

rašytoja Gina Viliūnė kviečia į nepaprastą geografijos ir gamtos pažinimo pamoką, kurios metu susipažinsime su didžiausiais Baltijos jūros žinduoliais ruoniais ir sužinosime, kaip ekologinės problemos įtakoja jų kasdienį gyvenimą.

Rekomenduojame priešmokyklinukams ir 6-8 m. vaikams.

***

KŪRYBINIAI SKAITYMAI

Kūrybiniai skaitymai vyksta tiesiogiai internetu kartu su aktore Sigita Pikturnaite ir iliustruotoja Greta Alice. Jų metu skaitysime ir iliustruosime nepaprastas istorijas bei išmoksime į literatūrą žvelgti k ū r y b i n g a i !

Skaitysime Kęstučio Kasparavičiaus trumpas istorijas bei pabandysime nepaprastai pažvelgti į visus mus supančius daiktus-daiktelius.

Rekomenduojame 7-8 m. vaikams.

Skaitysime ir pabandysime nupiešti lietuvių autorių poeziją apie miestus.

Rekomenduojame 8-11 m. vaikams.

 Kviečiame pasinerti į lietuvių liaudies paprastas pasakas – nepaprastas istorijas ir jų teikiamą džiaugsmą.

Rekomenduojame 8-11 m. vaikams.